Hakkımızda

2008 yılında , Ajans Medya Kamp tarafından kurulan Prokalem, sektörde yenilikçi yapısı ve teknolojileriyle öne çıkmaktadır. Kurumsal tanıtım materyalleri alanında farklı tasarımlar ve teknolojiler geliştirmektedir.

Ajans bünyesinde kurulan ve sonradan ayrılıp tek başına bir marka haline gelen Prokalem müşterilerine baskı atölyesi ve stoklu ürünleri ile birlikte hizmet vermektedir. Türkiye içinde müşteri memnuniyetini sağlamış ve çözüm ortağı olduğu markalar için doğru ürünler tasarlama yolunda ilerlemektedir.

Kurulduktan 3 yıl sonda önce Avrupa pazarına giriş yapan Prokalem ardından Rusya ve Amerika & Kanada pazarında da hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’de e-ihracat alanında promosyon sektöründe öncü marka haline gelmiştir.

2024 yılında Fundabl High Technology tarafından satın alınan Prokalem büyüme hızını daha da arttırarak üretmeye ce hizmet vermeye devam etmektedir.

Son Kalem Tükenene Kadar da Buradayız…

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleri baskısız alabilir miyim?

Evet alabilirsiniz. Ürün detayına girdiğiniz zaman baskı seçeneklerinden Baskı İstemiyorum seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

Baskı dosyası yüklemek zorunlu mu?

Eğer grafik tasarım konularında iyi değilseniz endişelenmeyin. Siparişinizi verdikten sonra bize grafik@prokalem.com adresinden baskı detaylarınızı yollayabilirsiniz ve sizin için tasarımı biz gerçekleştiririz.

Ürünler ne zaman kargoya verilir?

Ürünleriniz, baskı yoğunluğuna ve depo yoğunluğuna göre 7 ile 10 iş gününde kargolanır. Türkiye içi en fazla 2 gün içerisinde size kargonuz ulaşır.

Baskı dosyası hangi formatta olmalıdır?

Baskı dosyanız pdf formatında ve içeriği vektörel çalışma olarak gönderilmelidir. Eğer baskı dosyası hazırlayamazsanız sizin için ücretsiz yapıyoruz.

Baskı ve üretim öncesi onay alınır mı?

Siparişiniz baskı ve ya üretim öncesinde sizden ekibimizin kontrol edip ya da hazırladığı tasarım onayı alınır. Sizin onayınız sonrası üretim gerçekleştirilir.

Baskı seçenekleri nelerdir?

UV BASKI

ultraviyole ışınla boyanın tepkimesi sonucu kalıcılık ve tutuculuğun arttığı renkli baskı tekniğidir. Şuanda kullanılan son teknolojidir. UV baskı diğer baskı türleri gibi zamanla solmaz ve silinmez.

Lazer Kazıma

Gofre Baskı